Zara Homepage

V Zara obchodech můžete najít pánské, dámské, ale i dětské oblečení (Zara Kids). Výrobky značky Zara jsou dodávány na základě spotřebitelských trendů, tedy to co je aktuální, trendy a co se nejvíce líbí zákazníkům Zara.

Řetězec Zara vám stále přináší novinky ze světa módy, což potvrzuje i to, že dodává nové produkty do obchodů Zara dvakrát týdně. Od navržení módních produktů Zara trvá deset až patnáct dní, dokud se tyto produkty dostanou do nabídky obchodů. Všechno oblečení Zara prochází prostřednictvím hlavního distribučního centra ve Španělsku, kde jsou všechny nové položky kontrolované, tříděné, označené a naložené do nákladních automobilů a následně expedovány do celého světa. Ve většině případů se oblečení dodává do 48 hodin.

A ještě jedna zajímavost je, že Zara vyrábí více než 450 milionů položek ročně.

Zara je Galicijská (Galicia je autonomní komunita Španělska) rychlá móda, maloobchodní prodejce se sídlem ve městě Arteixo v Galicii. Společnost Zara byla založena v roce 1975 a to dvěma osobnostmi, byli to Amancio Ortega a Rosalina Mera. Zara je hlavní značka skupiny Lnditex, největšího maloobchodníka oděvů na světě. Módní skupina Lindex vlastní i značky jako Massimo Dutti, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home a Uterqüe.

Nahlédněte do obchodu Zara