Zara eshop

Zara eshop, jakož i každý eshop patřící pod skupinu Lindex vám neustále přináší vždy aktuální nabídku oblečení. Ačkoli nabídku této značky designéři utvářejí podle nejnovějších módních stylů ve světě, za hlavním úspěchem této značky není pouze unášení se po vlnách těch nejnovějších módních trendů, ale inspirování se svými vlastními zákazníky a jejich životy.

Proč nakupovat v eshopu Zara

Eshop Zara obsahuje produkty pro ženy, muže, TRF a děti (Zara Kids). Jak jste již mohli číst výše, nabídka eshopu Zara, je vždy aktuální a jsou do ní neustále přidávány nové módní produkty.

Čím se může společnost Zara opravdu pyšnit je, že od navržení nového produktu proběhne pouze deset až patnáct dní, dokud se daný produkt dostane do každého kamenného obchodu Zara, což je úžasné, ale v eshopu Zara ho můžete najít ještě dříve.

Zara eshop

Způsob a cena dopravy v eshopu Zara

Při objednávání si produktů v Zara eshopu do České republiky si můžete nechat poslat zboží třemi způsoby a to:

  • Vyzvednutí na prodejně – při tomto způsobu „doručení“ za dopravu neplatíte nic. Stačí když si vaši objednávku necháte poslat na jeden z obchodů Zara. Dodání je při tomto způsobu do 5 až 7 dní.
  • Standardní zásilka – tento způsob doručení z eshopu Zara já zdarma až při nákupu nad 1400 Kč. V jiném případě vás cena dopravy bude stát 129 Kč. Dodání je při tomto způsobu do 5 až 7 dní.
  • Expresní zásilka – cena za doručení tímto způsobem je 279 Kč, avšak zásilka vám bude doručena již do 4 až 5 dní.